YAMSEEN tobolky Dr Nona

YAMSEEN tobolky Dr Nona

39,44 €

Limitovaná edícia produktu od populárnej značky Dr Nona - tento tovar si môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 39,44 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naplníte Ak košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Dr Nona

Vynikajúci od top značky Dr Nona - tento hit môžete získať po zlacnenie za 39,44 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Vy tak neplatíte nič naviac!

YAMSEEN tobolky Dr. Nona

Doplnky výživy

Čo obsahuje Yamseen?

Bioorganominerálny komplex z mŕtveho mora (BOMK)
Vlčí mak
Chmeľ obyčajný
Mučenka (marakuja)
Medovka lekárska

Ako nám Yamseen od Dr. Nona pomôže?

Mozgová príhoda (profylaxia, rehabilitácia po cievnej mozgovej príhode)
Ateroskleróza (kôrnatenie ciev), arterioskleróza
Epilepsia
Tourettov syndróm (mimovoľné pohyby, tiky)
Inkontinencia (únik moču)
Vysoký krvný tlak
Nevoľnosť v tehotenstve (kŕče v tehotenstve)
Závislosť (drogová závislosť , závislosť na marihuane, závislosť na alkohole, závislosť na drogách)
Impotencia (liečba)
Žalúdočné vredy (vredy na žalúdku)
Dvanástnikový vred
Kŕče u detí
Srdcovo cievne ochorenia (infarkt, angina pectoris, búšenie srdca, mozgová príhoda, ischemická choroba srdca, arytmia,
Stres a podráždenosť
Predmenštruačný syndróm, špinenie pred menštruáciou
Menopauza (klimaktérium)
Nespavosť, poruchy spánku
Úzkosť, strach, pocit úzkosti
Depresia, popôrodná depresia

Ako užívať YAMSEEN od Dr. Nona

Yamseen sa odporúča užívať iba pred spánkom. Dávka pre dospelého by mala predstavovať 1-2 tobolky v trvaní 4 týždne. Dávka pre deti od 3 rokov sa odporúča 1 tobolka.

POZOR: 6 – 8 hodín po užití Yamseen sa nedoporučuje sadnúť si za volant, alebo vykonávať nebezpečnú fyzickú aktivitu.

OBSAH: 60 kapsúl

Medovka lekárska

Medovka pôsobí protivírusovo a anti bakteriálne. Je veľmi nápomocná pri liečbe oparu. Tiež dokáže pomôcť pri nervových problémoch a podráždenosti, pomáha aj u detí pri ADHD. Medovka predstavuje pomoc pre ľudí, ktorí trpia stavmi úzkosti a búšením srdca. Je tiež účinná pri bolesti hlavy, depresií a insomnií (nespavosti)

Mučenka (marakuja)

Mučenka pôsobí veľmi povzbudzujúco na nervový systém a je vynikajúcim sedatívom. Je nápomocná pri pocitoch úzkosti a psychického napätia, zlepšuje kvalitu spánku. Svoje miesto vo vašej lekárničke by si Mučenka mohla nájsť aj v prípade ochorenia ako sú hemoroidy, kožné problémy (akné, lupienka), migréne a mnohom inom.

Chmeľ obyčajný

Chmeľ má výrazne sedatívny účinok čo blahodarne pôsobí na ochorenia ako sú: podráždenosť, nepokojné zaspávanie, stavoch napätia a vyčerpania a migréne. Chmeľ obsahuje významné horčiny, ktoré vo významnej miere pomáhajú pri vylučovaní žalúdočných štiav. Pomáha tiež pri menštruačných ťažkostiach.

Vlčí mak

Mak, ako asi všetci poznáme, je jedno z najvýznamnejších prírodných sedatív. Svoje miesto má v lekárničke ľudí, ktorých trápia problémy so zaspávaním, avšak podá pomocnú ruku aj pri respiračných ťažkostiach, pri zachrípnutí alebo pri kašli.

Obsah balenia: 60ks

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce