Young Phorever – Chloropheal spej 50ml

Young Phorever – Chloropheal spej 50ml

18 €

Vaše možnosti obohacujúce od obľúbenej značky AlkalineCare - tento artikel odporúčame vo zľavové akciu za 18 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

AlkalineCare

Práve je za dobrú cenu od producenta AlkalineCare - tento artikel objednávajte v neopakovateľnej akcii za 18 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 79 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Neplaťte inde viac než musíte.

YOUNG pHOREVER – CHLOROPHEAL 50ml

Chlorofyl

Chlorophyll Spray je nový produkt, ktorý je v súčasnosti na trhu jedinečný. Jednoduchý a pohodlný spôsob, ako prijať chlorofyl a využiť jeho široké vlastnosti. Aplikujte 3 streknutia 3 alebo 4 krát denne. Má miernu chuť prírodnej mäty, ponechávajúc nám čerstvý dych. Je pohodlný na prenášanie a vyhovuje požiadavkám na letiskách, pretože obsahuje 50 ml kvapaliny.

Molekula chlorofylu a jadro krvného hemoglobínu, majú v podstate rovnakú štruktúru. Rozdiel je v tom, že jadrom molekuly hemoglobínu je železo a jadrom molekuly chlorofylu je horčík. Táto takmer totožná štruktúra dáva chlorofylu schopnosť napodobňovať krv tým, že zelené potraviny okrem iného dodávajú veľké prírodné antioxidanty a antianemiká.

Ide o výživový doplnok s chlorofylom extrahovaným z Alfalfa. Young pHOrever – ChloropHeal - názov chlorofylu pochádza z kombinácie dvoch gréckych slov → chloros (zelená) a phyllon (listy). Ide o zlúčeninu, ktorá je zodpovedná za zelenú farbu listov v procese fotosyntézy. Nazýva sa niekedy aj krv rastlín.

Úloha zeleniny v našej každodennej strave je nenahraditeľná. Zelenina by mala mať najdôležitejšiu úlohu. V zelenine je najviac low – kalórii. Okrem toho obsahuje nespočetné množstvo vitamínov, minerálnych látok, vlákniny, chlorofylu a enzýmov.

Chlorofyl je zelené farbivo, ktoré sa nachádza v chloroplastoch – malých organelách rastlinnej bunky. V rastline sa glukóza hromadí a vytvára škrob, výsledkom čoho s energeticky bohaté plody, ako napríklad zemiak. Vedľajší produkt tejto komplikovanej chemickej reakcie, fotosyntézy, je kyslík. Chlorofyl nám sprostredkúva teda energiu z rastlín, ktoré jeme a aj kyslík, ktorý dýchame – chlorofylu teda vďačíme za život.

Toto zelené farbivo nie je však len neodmysliteľnou súčasťou fotosyntézy, ale takisto zázračnou zložkou, ktorá v ľudskom organizme naštartuje všetky vitálne funkcie.

Chlorofyl vie ľudské telo detoxikovať, pretože na seba viaže jedy, zlepšuje prekrvenie organizmu, hojenie rán a v neposlednom rade je obrovským zdrojom horčíka, ktorý telo potrebuje neustále pri svalovej činnosti. Zelenina obdarováva naše telo aktívnymi výživnými látkami, horčíkom, trieslovinami, bielkovinami a dokonca aj omega 3 mastnými kyselinami.

Horčík je nenahraditeľnou súčasťou v cca 300 metabolických reakciách v našom tele. Viaže na seba enzýmy podieľajúce sa na metabolizme energie. Dôležitý je pre vstrebávanie vápnika a draslíka.

Nedostatok horčíka sa v tele prejavuje :

rýchly nástup únavy pri záťaži,
problémy s koncentráciou,
nespavosť,
väčšia náchylnosť k stresu a depresiám,
časté bolesti hlavy a búšenie srdca,
svalové kŕče, l
ámanie nechtov, vypadávanie vlasov...

Nedostatok horčíka je typickým symptómom civilizačných chorôb → vysokého tlaku, liečebná diuretika, diabetes. Ohrozenou skupinou sú predovšetkým starší ľudia.

Vplyv horčíka:

proti stresu,
proti únave a bolesti hlavy,
na sústredenie a činnosť nervovej sústavy,
na regeneráciu buniek,
na podporu srdcovej činnosti,
diabetes,
šport – potrebný na tvorbu energie,
pôsobí relaxačne na svaly a pomáha predchádzať kŕčom;
pomáha pri udržaní pevných kostí, zdravých zubov, nechtov a vlasov.

Zloženie:

protihrudkové látky,
mikrokryštalická celulóza,
magnézium,
koloidný oxid kremičitý,
chlorofylín z lucerny.

Obsah balenia: 50ml

Produkt nie je určený na prevenciu, liečbu, dávkovanie konzultujte s lekárom alebo lekárnikom. Nenahrádza pestrú stravu.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce