Young pHorever – Omega 3-6-9 Esenciálny olej

Young pHorever – Omega 3-6-9 Esenciálny olej

14,90 €

Urobte si radosť: čo nám dodáva AlkalineCare - tento hit zaobstaráte vo výhodnej akcii za 14,90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad sedemdesiat deväť eur. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

AlkalineCare

Tradičný bestseller, od producenta AlkalineCare - tento tovar zakúpite vo výhodnej akcii za 14,90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Young pHorever – Omega 3-6-9

Esenciálny olej

Výživový doplnok s patentovanou zmesou olejov. Tento výživový doplnok je taký jedinečný, predovšetkým preto, že je v pomere 1:1 omega 3-6. Obsahuje plno vyvážených a zdraviu prospešných látok, ktoré pôsobia nielen na telesnú stránku, ale aj na duchovnú, pocítite predovšetkým vyrovnanosť a spokojnosť.

Obsahuje

ľanový olej
borágový olej
konopný olej

Omega 3 mastné kyseliny

Obsiahnuté v produkte sú esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú nenahraditeľnou súčasťou našej stravy, preto by sme ich mali prijímať v dostatočnej miere.

Podieľajú sa na množstve funkcií v tele a preto je potrebné zabezpečiť ich stabilný prísun, pretože ľudský organizmus si ich nevie sám vytvoriť.

Naše telo potrebuje esenciálne mastné kyseliny na vytvorenie bunkovej steny, reguláciu látkovej výmeny medzi bunkami, na zabezpečovanie presunu vitamínov a živín, pre tvorbu tkaninových hormónov, chráni nás pred ochorením srdca, poruchami kože, tkanív, mŕtvicou, vysokým krvným tlakom a arteriosklerózou.

Správny pomer esenciálnych mastných kyselín v tomto produkte je nanajvýš dôležitý pre akékoľvek ďalšie spracovanie v tele. V najlepšom prípade sa navzájom dopĺňajú živiny, ktoré si vie telo vyrobiť s tými, ktoré si naopak nevie vyrobiť a zabezpečiť samo.

Ide o spojenie omega 3-6 mastných kyselín a zinku, sú dôležité pri alkalizácii. Kyseliny sú dôležité zlúčeniny, ktoré nemôžu byť metabolizované v ľudskom tele. Sú to kyseliny alfa-linolénovej, eikosapentaenovej a dokozahexáenovej.

Účinky sú preukázané pri odkysľovaní organizmu, pri zabezpečení normy acidobázie metabolizmu.

Zloženie:

ľanové semienko,
olej,
olivy,
púpalka dvojročná,
biely vosk,
oxid zinočnatý,
zinok,
borágový olej,
vitamín E...

Produkt má vysokú výživnú hodnotu. Môže sa použiť samostatne alebo ako doplnok do šalátov dusenej zeleniny. Oleje sú lisované za studena pri nízkej teplote, aby sa nevytratili živiny. Má príjemnú pikantnú maslovú príchuť.

Dávkovanie:

Produkt nie je určený na liečbu, diagnostiku alebo prevenciu. Pozorne si prečítajte príbalový leták. Dávkovanie konzultujte so svojím lekárom či lekárnikom. Skladujte na tmavom a suchom mieste. Denná odporúčaná dávka je 15 - 20ml 2x denne. Neprekračujte dennú povolenú dávku. Produkt nie je náhradou za pestrú stravu, je iba výživovým doplnkom.

Obsah balenia: 250 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce