Young Phorever - pHlush powder

Young Phorever - pHlush powder

12,50 €

V akcii je značky AlkalineCare - tento produkt kúpite za takmer veľkoobchodnú cenu 12,50 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 79 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

AlkalineCare

Ponuka pre vás: od popredného výrobcu AlkalineCare - tento hit môžete zohnať vo výpredajové akciu za 12,50 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 79 EUR. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Young Phorever - pHlush powder - 15 sáčkov

Doplnky stravy

pHlush je výbornou voľbou, ak chcete podporovať a udržiavať vašu tráviacu sústavu v norme, ak chcete zabezpečiť správny metabolizmus. Črevný/tráviaci trakt je centrom celého tela – sú tu zahrnuté funkcie všetkých orgánov, žliaz, buniek, ktoré ovplyvňujú trávenie, ale aj celú potravinovú výmenu a pohodu organizmu.

Ide o výživový doplnok stravy s horčíkom, vitamínom C a mnohých ďalších prospešných látok pre náš organizmus. S vytvorením tohto balíčka je spojená najkomplexnejšia starostlivosť pre váš tráviaci systém. Zmes rôznych prírodných prvkov slúži na odkyslenie organizmu. Na toto odkyslenie je mnoho babských často nie až tak dobre overených receptov, ktoré môžu mať rôzne účinky na organizmus. Často sa na odkyslenie používajú potraviny, čaj, diéta. Otázka je preto ľahká – ako odkysliť organizmus, č najúčinnejšie? Čo je dobré na prekyslený organizmus? Čo prekysľuje organizmus? Často sa ľudia sťažujú na prekyslený žalúdok, ako sa dá odkysliť ľahko a rýchlo?

Prekyslenie

Prekyslenie je dosť závažná vec, ktorá dokáže ovplyvniť organizmus aj v takých situáciách, ktoré by sme nečakali. Hľadáte si aj vy recepty na zásaditú stravu? Už nemusíte, s týmto komplexom, ktorý má komplexné účinky na organizmus, nebudete musieť prepočítavať obsah príjmu živín. Prekyslenie organizmu a jeho liečba už nebude spôsobovať ťažkosti

Známa je aj liečba v podobe acidobázickej rovnováhy. Známa aj ako acidóza. Porucha acidobazickej rovnováhy sa prejavuje v podobe problémov s trávením, celkovou nepohodou organizmu. Známe sú aj jej rôzne druhy – diabetická ketoacidóza, laktátová acidóza, metabolická acidóza...

Hodnota pHorever pHlush prášku – ide o unikátnu zmes horčíka a vitamínu C, ktorá alkalizuje, zopne a vyživuje vaše bunky. Cez tráviaci systém sa dostane do každej bunky v tele. Má antioxidačné účinky a podporuje imunitný systém.

Je všeobecne známe, že predovšetkým listová zelenina obsahuje nespočetné množstvo vitamínov, omega tri mastných kyselín a minerálnych látok. Všetky tieto zložky zelenej stravy má mnoho blahodárnych účinkov pre naše telo. Navyše k ich výživovej hodnote sa pridávajú aj prírodné vitamíny a minerálne látky.

Horčík má v tele nezameniteľnú úlohu. Horčík v potrave je dôležitý pre správnu činnosť svalov a nervov, ale i pre uvoľnenie energie z glukózy a pre správnu stavbu kostí. Udržuje v dobrom stave obehový systém a je prevenciou infarktu. Mnohým ženám odstraňuje problémy spojené s menštruačným syndrómom.

V kombinácii s vápnikom pôsobí horčík ako prirodzený upokojujúci prostriedok. Jeho nedostatok často pociťujú športovci, diabetici a ľudia, ktorí pijú príliš veľa alkoholu. Prirodzenými zdrojmi horčíka sú potraviny, predovšetkým banány, mandle, orechy, tmavá listová zelenina, obilie a celozrnné pečivo. Globálny význam horčíka je daný jeho výskytom v molekule chlorofylu.

Citrón podporuje normálne fungovanie tráviaceho traktu a prispieva k fyzickej pohode.

Zloženie:

regulátor kyslosti,
hydrogénuhličitan sodný,
oxid horečnatý,
koreň zázvoru,
vitamín c, horčík...

Obsah balenia: 15 sáčkov

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce