Zinkofresh - Zinok

Zinkofresh - Zinok

8,95 €

Limitovaná edícia produktu od spoločnosti FINCLUB - tento produkt ponúkame s VIP zľavou pre každého za 8,95 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 79 € a je vaša. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

FINCLUB

V zľave je od obľúbenej spoločnosti FINCLUB - tento tovar si môžete zaobstarať s extra zľavou za 8,95 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Stačí naplniť košík tovarom nad sedemdesiat deväť euro a dopravu NEPLATÍTE. No a to sa jednoducho oplatí.

Zinkofresh - Pomocník pri nachladnutí a bolesti krku

Doplnky výživy

Zinkofresh má podobu rozpustných tabliet na cmúľanie, je účinný hlavne pri nachladnutí, ale aj pri kataroch horných dýchacích ciest a virózach. Tento komplex vitamínu C, zinku a aromatických olejov spĺňa dôležitú úlohu pri zvýšení obranyschopnosti organizmu, naviac je osladený xylitolom, čo je výborná prevencia zubného kazu. Keďže pri zvládaní zápalov účinkuje pomerne rýchlo, je najlepšie aplikovať ho hneď pri prvých príznakoch škrabania v hrdle.

Kedy Zinkofresh pomáha:

upokojuje bolesti v krku
zmierňuje nachladnutie a kašeľ
uvoľňuje priechodnosť nosa a dýchacích ciest
je vhodný pre osoby trpiace poruchami hlasiviek
odporúča sa pri nachladnutí a virózach
pri kataroch horných dýchacích ciest
silný antioxidačný účinok
vhodný pre osoby trpiace slabosťou hlasiviek- herci, učitelia, speváci

Zinkofresh je taký účinný vďaka svojmu zloženiu!

Ide o kombináciu prírodných látok s protizápalovými a dezinfekčnými účinkami: zinok je antioxidant hrajúci dôležitú úlohu pri zvládaní zápalov, aromatické oleje uvoľňujú priechodnosť nosa a dýchacích ciest, vitamín C je nevyhnutný pri prechladnutí i vírusových nákazách, mentol a mätový olej majú silné antiseptické účinky a xylitol ochraňuje pred zubným kazom. Prípravok je určený na podávanie pri akútnych zápaloch horných ciest dýchacích, účinne upokojuje bolesť v krku, uvoľňuje dýchacie cesty a potláča zápal (z článku MUDr. Romana Jelínka)Obsah v 1 tablete: 278,56 mg xylitolu; 265 mg glukózy, 120 mg fruktózy, 20 mg prírodnej pomarančovej arómy, 15 mg vitamínu C; 2,75 mg zinku; 1,76 mg mentolu; 1,28 mg mätového oleja.Dávkovanie: dospelí 4 tablety denne, necháme rozpustiť v ústach. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.Balenie: 20 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce